Spolu proti melanomu

Diana Exnarová23.05.2023Zpět na výpis článků
Trápí vás nejistota, zda znaménka nacházející se na vašem těle jsou neškodná? Máte v rodině rakovinu kůže?
Čekací doba u kožního lékaře je nekonečně dlouhá? Nebo jen nemáte čas běhat po doktorech?

Nejen z těchto důvodů pořádá Česká průmyslová zdravotní pojišťovna akci spolu proti melanomu.
Stačí přijít, vystát si frontu, která většinou nezabere déle, než půl hodiny. Následuje vyšetření u jednoho ze tří kožních lékařů.
Kromě vyšetření znamének si můžete nechat změřit množství svalové hmoty, vody a tuku v těle na přístroji In Body 270.


U melanomu je důležité hlavně zachytit podezřelý nález co nejdříve.Proto neváhejte a přijďte včas. Někdy půl hodina dokáže prodloužit život o několik let.

Kde nás můžete zastihnout? V podstatě se akce pořádá v každém větším městě po celé ČR. Vždy od 10 do 17:00. Přesný rozpis naleznete na stránkách České průmyslové zdravotní pojišťovnySpolu proti melanomu

Co zajištění takové velké akce pro Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnu znamenalo z hlediska organizace?
Několika měsíční příprava v kanceláři. Zábory, komonikace s městy, žádosti o záštity, oslovování lékařů a další administrativní práce. Další dílčí úkol naložení inventáře do našich aut a mohlo se vyrazit na roadshow.
Následoval přejezd do vybrané lokality. Každý den vstávání v brzkých ranních hodinách, abychom za každého počasí od páté hodiny začínali stavět velký hlavní stan s ordinacemi, včetně dvou menších doprovodných stanů. Připravit stoly, židle, dezinfekce, výzdobu, cateringový stůl pro doktory a personál pojišťovny. Tím, ale naše práce zdaleka nekončila.

V průběhu akce jsme dále zajišťovali rozdávání letáčků, oslovování kolemjdoucích lidí,koordinace celé akce, aby vše běželo jako na drátkách.Po skončení nás čekalo několikahodinové bourání včetně závěrečného úklidu, přejezd do dalšího města a ráno vše na novo ve čtyřdenních turnusech.


Sice náročné, ale zvládnutelné.
  
Pro více informací nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Rádi s Vámi realizujeme osobní setkání a společně
připravíme nezapomenutelný zážitek.

Diana Exnarová 

Copywrighter & bloger

E: info@marypopps.cz

 

 

Spolupracovali jsme s