KONFERENCE VÝZVY KOMPLEXNÍ PÉČE
O DUŠEVNĚ NEMOCNÉ

Projekt Reformy psychiatrické péče v České republice vstupuje do své druhé poloviny. Proto jsme se rozhodli využít tuto příležitost k uspořádání konference „Výzvy komplexní péče o duševně nemocné“, v rámci které bychom Vás chtěli informovat o aktuálním stavu Reformy včetně financování, vzdělávání, rozvoji akutní péče, nových službách, ochranných léčbách, kvalitě péče a zapojení uživatelů. Součástí programu bude také představení Národního akčního plánu pro duševní zdraví.

Konference s osobní záštitou ministra zdravotnictví Mgr. et Mgr. Adama Vojtěcha, MHA, se uskuteční ve dnech 14. - 15. listopadu 2019 v Hradci Králové v kongresovém centru hotelu Nové Adalbertinum.

Více informací o konferenci, jejím programu a odkaz na přihlášky najdete na stránkách www.reformapsychiatrie.cz. Těšíme se na setkání s Vámi.

Kdy

14. - 15. listopadu 2019
od 09.00 hodin

Místo konání

Hotel Nové Adalbertinum
Hradec Králové
Velké náměstí 32, 500 03 Hradec Králové, Česká republika
zobrazit na mapě

Ubytování

Hotel Alessandria
Hradec Králové
tř. SNP 733/2, 500 03 Hradec Králové, Česká republika
zobrazit na mapě

Účastnický poplatek

Účastnický poplatek zahrnuje ubytování, účast na všech přednáškách dvoudenní konference, servis pro účastníky konference, doprovodné tiskové materiály, jmenovku, občerstvení během přednáškových programů (kávu, nealkoholické nápoje, apod.), oběd a společnou večeři. Účastnický poplatek je 1000 Kč (při platbě do 30.9. 2019), respektive 1500 Kč (při platbě po 1.10. 2019). Účastnické poplatky jsou včetně 21 % DPH. Účastnický poplatek je nevratný, ale v případě neúčasti za sebe můžete vyslat náhradníka nebo vám na požádání budou zaslány veškeré sjezdové materiály.

Přihláška se stává závaznou po připsání registračního poplatku na bankovní účet organizátora konference.

Online přihláška

Osobní údaje
Kontaktní údaje
Informace k pobytu
Doprava na konferenci je individuální a pořadatel nehradí náklady na dopravu a parkování. Vzhledem k omezené kapacitě parkovišť v místě konání akce, nemůže pořadatel garantovat rezervaci parkovacího místa. O možnostech parkování a vhodných místech Vás budeme informovat.
Protože se jedná o ubytování převážně v dvoulůžkových pokojích, uveďte při rezervaci i jméno požadovaného spolubydlícího, případně další požadavky (např. zdravotní omezení). V případě, že nemáte vybraného konkrétního spolubydlícího, zajistíme Vám přiřazení spolubydlícího v obdobné situaci.
Poznámka
ODESLAT FORMULÁŘ

Zbyněk Severa

Spoluzakladatel MARY & POPP´S AGENCY, s.r.o.,  který se bez ranní kávy a několika dalších během pracovního dne rozhodně neobejde. Vizionář a tvůrce neortodoxních nápadů, který přichází s řadou zajímavých myšlenek. V naší firmě má na starost návrhy a přípravu eventů, tvorbu programu a komunikaci s klienty.

T: +420 775 708 777

Jakub Štěpánek

Spoluzakladatel MARY & POPP´S AGENCY, který má v malíku veškeré technické zařízení firmy. Je to takový náš kutil, všechno postaví a opraví na jedničku. Skvěle se postará o to, aby všechno stálo a fungovalo v naší firmě a stejně tak se postará i o Vaší akci!

T: +420 775 707 877

Spolupracovali jsme s