Náš tým

Vítejte! Jsme produkční a eventová agentura, která poskytuje komplexní realizace firemních, společenských, sportovních, kulturních a dětských akcí kdekoliv po celé ČR a to bez ohledu na to, o jak velkou událost se jedná. Věříme ve stejné věci – kreativita, partnerství, dlouhodobost, inovace a spolehlivost

Zbyněk Severa

Senior event manager & Account manager
„Dvakrát měř jednou řež“

Spoluzakladatel MARY & POPP´S AGENCY, s.r.o.,  který se bez ranní kávy a několika dalších během pracovního dne rozhodně neobejde. Vizionář a tvůrce neortodoxních nápadů, který přichází s řadou zajímavých myšlenek. V naší firmě má na starost návrhy a přípravu eventů, tvorbu programu a komunikaci s klienty.

T: +420 775 708 777

Jakub Štěpánek

Senior event manager & Production
„Bez práce nejsou koláče“

Spoluzakladatel MARY & POPP´S AGENCY, který je kreativní tvůrce eventů a má v malíku veškeré technické zařízení firmy. Skvěle se postará o to, aby všechno stálo a fungovalo v naší firmě a stejně tak se postará i o Vaší akci! Ve vloném čase se věnuje rodině a sportu.

T: +420 775 707 877

Mgr. Martina Kapustová

Junior event manager
„Úspěch není klíčem ke štěstí. Štěstí je klíčem k úspěchu.“

Organizování akci pro rodiny s dětmi je jejim koníčkem. Její specialitou jsou narozeninové oslavy Ve volném čase se věnuje dětem. 

Martin Drahoš

Junior event manager
„Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.“

Organizár firemních akcí a konferencí. Cestovatel a fanoušek hokeje.

T: +420 737 582 959

Ester Kunstmüllerová

Office manager & Junior event manager
„S úsměvem jde všechno líp“

Benjamínek týmu přinášející úsměv a radost do kolektivu. Kam může tam autem zajede a vše potřebné vyzvedne. Holka z Krkonoš a zbožňovatelka dobrého jídla, hor, procházek a focení.

Tereza Holadová

Office manager & Junior event manager
„Následuj své sny, změň svůj život“

Mám ráda procházky v přírodě, cestování a koně. V naší firmě pracuje na pozici office manager.

Veronika Planíková

Graphic designer
„Můžeš i podlézat, ale pak se zase narovnej. (Jára Cimrman)“

Mám ráda procházky se psem v přírodě, cestování, grafiku a koncerty. V naší firmě pracuje na pozici Graphic designer.

Diana Exnarová

Copywrighter & bloger

„Když se chce, všechno jde“

Externí pracovnice, která se stala součástí našeho týmu. Dokáže poradit s jakýmkoliv článkem. Kromě psaní nejrůznějších textů zajišťuje služby v oblasti malování a vizáže.

Bc. Lucie Štěpánková

PR & Copywrighter

„Není všechno zlato, co se třpytí“

Pracuje v našem firemním týmu od roku 2018. Od dětství je milovnicí knih a psaní, a proto její kroky po maturitě vedly ke studiu literárního oboru. Během studií a po ukončení získávala praxi v Hradeckém a Pardubickém deníku. U nás nyní pracuje na pozici copywrighter a zabývá se tvorbou textů a PR článků.

Mgr. Jitka Vlašičová

Social media manager
„Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš."
(Steve Jobs)

Cestování po světě, ale i České republice. V naší firmě pracuje na pozici Social medai manager a tuto práci zvládá s přehledem a prvotřídní kvalitou.

Martina Kochaničková

Social media manager
„Nemůžeš být jinde, než tam, kde máš být.“ (John Lennon)

Cestování po světě, ale i České republice, procházky se psem to má ráda naše Marťa! V naší firmě pracuje na pozici Social medai manager a tuto práci zvládá s přehledem a prvotřídní kvalitou.

Roman Roušar

Graphic designer
„Úspěch není klíčem ke štěstí. Štěstí je klíčem k úspěchu.“

Sportovní maniak, který si nenechá ujít jediný fotbalový zápas. Práce s obrazem, písmem jejich barvami a velikostí. Zabývá se komponováním obrázků, vytvářeni publikací jak tištěných či elektronických.

Ondřej Pěnička

IT specialista
„S poctivostí nejdál dojdeš“

Zajištění rozbor a analýzy pro technické projekty, provádí údržbu počítačových systémů a dalších technických zařízení. Zlepšuje provoz a posuzuje jejich funkčnost, koordinuje servisní a rozvojové činnosti.

Jindřich Krpata

Social media manager
"Skoč, křídla roztáhneš cestou." (Ray Bradbury)

Vodák tělem i duší. Společně s rodinou a jeho psem mají v oblibě turistiku, kde mohou společně sdílet své zážitky. V naší firmě pracuje společně s Jitkou jako Social media manager, kdy mnohdy vytváří publikační plány až na měsíce dopředu a má také na starost celkový rozvoj sociálních sítí.

Jaroslava Severová

Účetnicvní, mzdy a daně
„Práce kvapná málo platná“

Čísla, daně, mzdy, odvody, formuláře, bankovní účet a datovou schránku u nás ve firmě pevně ovládá tato milá starší dáma, která se ve svém volném čase stará o vnoučata, ráda čte historické knihy a vaří tradiční i netradiční pokrmy.

Spolupracovali jsme s