Náš tým

Vítejte! Jsme produkční a eventová agentura, která poskytuje komplexní realizace firemních, společenských, sportovních, kulturních a dětských akcí kdekoliv po celé ČR a to bez ohledu na to, o jak velkou událost se jedná. Věříme ve stejné věci – kreativita, partnerství, dlouhodobost, inovace a spolehlivost

Zbyněk Severa

Senior event manager & Account manager
„Dvakrát měř jednou řež“

Spoluzakladatel MARY & POPP´S AGENCY, s.r.o.,  který se bez ranní kávy a několika dalších během pracovního dne rozhodně neobejde. Vizionář a tvůrce neortodoxních nápadů, který přichází s řadou zajímavých myšlenek. V naší firmě má na starost návrhy a přípravu eventů, tvorbu programu a komunikaci s klienty.

T: +420 775 708 777

Jakub Štěpánek

Senior event manager & Production
„Bez práce nejsou koláče“

Spoluzakladatel MARY & POPP´S AGENCY, který je kreativní tvůrce eventů a má v malíku veškeré technické zařízení firmy. Skvěle se postará o to, aby všechno stálo a fungovalo v naší firmě a stejně tak se postará i o Vaší akci! Ve vloném čase se věnuje rodině a sportu.

T: +420 775 707 877

Bc. Lucie Březovjáková

Junior event manager
„Ranní ptáče dál doskáče“

Naše házenkářská hvězda a pravá ruka celého týmu v kanceláři. Když někdo nemůže Lucie pomůže! Milovnice knih, hudby a dobrodružství.

T: +420 737 582 959

Dominika Pachlová

Junior event manager
„S úsměvem jde všechno líp“

Benjamínek týmu přinášející úsměv a radost do kolektivu. Kam může tam autem zajede a vše potřebné vyzvedne. Holka z Krkonoš a zbožňovatelka dobrého jídla, hor, procházek a focení.

T: +420 725 344 822

Nela Ambrozková

Copywrighter & bloger

„Když se chce, všechno jde“

Hned po praxi se stala součástí našeho týmu. Dokáže poradit z oblasti marketingové komunikace, kterou ještě studuje. Kromě psaní nejrůznějších textů miluje jízdu na motorce, vaření, volejbal a ruční práce.

Bc. Lucie Štěpánková

PR & Copywrighter

„Není všechno zlato, co se třpytí“

pracuje v našem firemním týmu od roku 2018. Od dětství je milovnicí knih a psaní, a proto její kroky po maturitě vedly ke studiu literárního oboru. Během studií a po ukončení získávala praxi v Hradeckém a Pardubickém deníku. U nás nyní pracuje na pozici copywrighter a zabývá se tvorbou textů a PR článků.

Jaroslava Severová

Účetnicvní, mzdy a daně
„Práce kvapná málo platná“

Čísla, daně, mzdy, odvody, formuláře, bankovní účet a datovou schránku u nás ve firmě pevně ovládá tato milá starší dáma, která se ve svém volném čase stará o vnoučata, ráda čte historické knihy a vaří tradiční i netradiční pokrmy.

Martina Kochaničková

Social media manager

Roman Roušar

Grafický designer

Vladimír Chlad

Social media manager

Ondřej Pěnička

IT specialista

Spolupracovali jsme s