Náš tým

Vítejte! Jsme produkční a eventová agentura, která poskytuje komplexní realizace firemních, společenských, sportovních, kulturních a dětských akcí kdekoliv po celé ČR a to bez ohledu na to, o jak velkou událost se jedná. Věříme ve stejné věci – kreativita, partnerství, dlouhodobost, inovace a spolehlivost

Zbyněk Severa

Account manager
„Dvakrát měř jednou řež“

Spoluzakladatel MARY & POPP´S AGENCY, s.r.o.,  který se bez ranní kávy a několika dalších během pracovního dne rozhodně neobejde. Vizionář a tvůrce neortodoxních nápadů, který přichází s řadou zajímavých myšlenek. V naší firmě má na starost návrhy a přípravu eventů, tvorbu programu a komunikaci s klienty.

T: +420 775 708 777

Jakub Štěpánek

Creative Event Production
„Bez práce nejsou koláče“

Spoluzakladatel MARY & POPP´S AGENCY, který má v malíku veškeré technické zařízení firmy. Je to takový náš kutil, všechno postaví a opraví na jedničku. Skvěle se postará o to, aby všechno stálo a fungovalo v naší firmě a stejně tak se postará i o Vaší akci!

T: +420 775 707 877

Bc. Lucie Březovjáková

Officer manager
„Ranní ptáče dál doskáče“

Naše házenkářská hvězda a pravá ruka celého týmu v kanceláři. Když někdo nemůže Lucie pomůže! Milovnice knih, hudby a dobrodružství.

T: +420 737 582 959

Dominika Pachlová

Officer manager
„S úsměvem jde všechno líp“

Benjamínek týmu přinášející úsměv a radost do kolektivu. Kam může tam autem zajede a vše potřebné vyzvedne. Holka z Krkonoš a zbožňovatelka dobrého jídla, hor, procházek a focení.

T: +420 725 344 822

Jaroslava Severová

Účetnicvní, mzdy a daně
„Práce kvapná málo platná“

Čísla, daně, mzdy, odvody, formuláře, bankovní účet a datovou schránku u nás ve firmě pevně ovládá tato milá starší dáma, která se ve svém volném čase stará o vnoučata, ráda čte historické knihy a vaří tradiční i netradiční pokrmy.

Roman Roušar

Grafický designer

Martina Kochaničková

Social media manager

Vladimír Chlad

Social media manager

Ondřej Pěnička

IT specialista

Spolupracovali jsme s