360° Videokoutek

Video v rozsahu 360 stupních? To je naše nová moderní platforma.

Horkou a žádanou novinkou, která nesmí chybět na žádné akci, kde má být zábava, je video koutek pro vytváření krátkých videi rovnou do vašeho telefonu. Zajímavostí tohoto video koutku je otočné rameno, které vám vytvoří záznam z různých nastavitelných úhlů okolo celé vaši postavy, jak už napovídá samotný název. 

Video koutek se skládá z plošiny pro jednu až dvě osoby, okolo které rotuje výškově nastavitelné rameno zakončené profesionálním ring lightem s 10 úrovněmi intenzity osvětlení od teplých po studené tóny. Kromě těchto základních funkcí si můžete záznam vylepšit vložením hudby do pozadí a nespočet grafických efektů (BLACK/WHITE, BLUR, WAVES, atd.) Dále dynamické efekty typu SLOW MOTION, FAST MOTION, ZOOM, BOOMERANG, MIRROR, QUAD, STACK s možností přidání barevného klíče (GREY, SEPIA, RED, GREEN, BLUE). Jejich přechod má následující varianty: NÁHONÝ, KŘÍŽOVÝ, FADE BLACK, FADE WHITE, SLIDE LEFT, SLIDE RIGHT, SLICE LEFT, SLICE RIGHT, RADIAL WIPE, CAMERA, PIXEL. 

Kromě bezpočtu grafických efektů je možnost přidat LOGO do nahrávaných videí, zvolit délku trvání nahrání, velikost video klipu, rychlost snímkování, střih, kvalitu a formát souboru. Pro přehrání videí do vašeho telefonu není potřeba připojení k internetu. Myslím, že už není potřeba se zdržovat vypisováním dalších technických parametrů, protože je mnohem lepší tuto moderní platformu zažít naživo. Proto ji neváhejte objednat.
Kde všude se hodí? Prostě tam, kde má být zábava a návštěvníky potěší krátké video, které si odnesou ve svých mobilních telefonech jako památku na vaši akci. 

Realizované akce

Fotokoutek

Fotokoutek

Fotokoutek

Fotokoutek

Fotokoutek

Fotokoutek

Jsme k Vašim službám

Líbí se Vám, jaké eventy jsme
pro naše klienty připravili?

POSLAT POPTÁVKU

Nas tym

Líbí se Vám tato akce? Chcete ji také pomoci zorganizovat?

ODESLAT FORMULÁŘ

Spolupracovali jsme s