

Malování na obličej se stalo oblíbenou atrakcí na všech typech akcí – od dětských oslav až po velké firemní akce. Děti to milují, protože se mohou alespoň na chvíli proměnit v superhrdiny, princezny, zvířátka nebo pohádkové postavy. Naše profesionální malířky vám zajistí nezapomenutelnou zábavu, která oživí každou událost.
Ať už jde o narozeninovou oslavu, festival, firemní den nebo rodinný piknik, malování na obličej je vždy tou pravou zábavou, která přitáhne pozornost malých i velkých návštěvníků. Nechte nás přidat vašim akcím kouzlo a barvy!
Kontaktujte nás a zajistěte si malování na obličej pro vaši příští akci!


Léto 2026 právě dostalo zcela nový rozměr. V MARY & POPP'S AGENCY jsme letos vsadili na masivní interaktivitu a tematické atrakce, které na českém trhu definují novou úroveň firemní zábavy. Zapomeňte na unifikované hrady – představujeme vám naše nové „tahouny“ sezóny, které máme skladem a jsou připraveny vyrazit přímo k vám.
Veronika
Vydrová
01.06.20264 min.

Plánování firemního Family Day v roce 2026 už není o unifikovaném řešení „jeden model pro všechny“. Každá firma má jinou DNA, jinou kulturu a jiné priority.
Veronika
Vydrová
01.04.20263 min.

Zdravíme všechny fanoušky a podporovatele naší společnosti MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o., zdravíme naše klienty, obchodní partnery, spolupracovníky, zaměstnance, brigádníky a další, kteří nám pomohli úspěšně překonat nástrahy roku 2026.
Zbyněk
Severa
22.12.20252 min.