Náš blog

Na našem blogu pravidelně zveřejňujeme články týkající se novinek a zajímavostí ze světa event marketingu. Také praktické rady pro firmy i širokou veřejnost týkající se organizování nejrůznějších akcí, jako jsou například firemní večírky, teambuilding, konference, veletrhy, plesy, oslavy, svatby, dětské akce a mnohé další.

Mikulášská nadílka! Mikulášské hrátky!

Mikulášská nadílka! Mikulášské hrátky!

Nejsou Vaše děti momentálně nejhodnějšími dětmi na světě? Není to tím, že už brzy zde nastane dětmi toužebně očekávaný okamžik, kdy se ve dveřích téměř každé domácnosti s dětmi ukáže Mikuláš, čert a anděl. 

TOP 5 témat na firemní večírek!

TOP 5 témat na firemní večírek!

V minulosti jsme na našem blogu vytvořili článek na téma firemního večírku, kde jsme rozepsali, jak se na takový firemní večírek nachystat. Dneska rozepíšeme více bodů o tématech na firemní večírek.

Live streaming

Live streaming

Možnost live streamu je opravdu široká a v této době se může stát nepostradatelným pomocníkem. Konání velkých kongresů, konferencí a seminářů v aktuální situaci nepřipadá v úvahu, ale jsou tu i možnosti.

Maturitní ples

Maturitní ples

Maturitní ples je krásným zakončením celého studia na střední škole, po plese zbývá už jen ta maturita. Na co si ale dát pozor při plánování plesu a na co nezapomenout? To se dozvíte v následujícím článku.

Firemní Vánoce

Firemní Vánoce

Když se blíží vánoce nejrušnější období v roce, vánoční cukroví, dárky, přeplněné obchodní domy a každoroční stres a do toho máte povinnost zorganizovat vánoční večírek pro své kolegy a nevíte si rady?

Jak se obléknout na firemní večírek?

Jak se obléknout na firemní večírek?

Přišla Vám pozvánka na firemní večírek a jsou tam uvedená slova jako black tie, casual, cocktail dress, formal dress, smart casual nebo business casual? Máme pro Vás dobrou zprávu, poradíme Vám, jak se obléct.

Slavnostní vyhlášení

Slavnostní vyhlášení

Plánujte slavností vyhlášení či galavečer a nevíte si rady, jak ho uspořádat? Máme pro Vás několik tipů, jak uspořádat nezapomenutelný a dokonalý galavečer.

Oblíbená témata dětských narozenin

Oblíbená témata dětských narozenin

Každý rodič určitě řešil nebo bude řešit, jak uspořádat svému dítěti nezapomenutelnou dětskou oslavu. V dnešní době existují milióny možností, jak oslavu narozenin vyšperkovat do posledního detailu a vše sladit s tématem.

Jak zabavit děti na dětském dnu?

Jak zabavit děti na dětském dnu?

Pomalu, ale jistě se blíží již tradiční svátek všech malých ratolestí a to Mezinárodní den dětí. Tento výjimečný den se koná každoročně 1. června a má upozornit práva a potřeby dětí na celém světě.

Svatební fotokoutek

Svatební fotokoutek

Fotokoutek Vám pomůže k tomu, aby Vaše vzpomínky na svatební den byly zaznamenány na fotografiích. Obrovskou výhodou svatebního fotokoutku je to, že si hosté na svatbě užijí spoustu zábavy.

Family days

Family days

Family days je čím dál tím více oblíbená akce, které je určena zejména pro zaměstnance a jejich rodiny. Je to skvělý způsob, jak se se všemi setkat v neformálním prostředí a zároveň si užít spoustu zábavy.

Public relations

Public relations

Jak udělat správnou PR kampaň? Hlavní cíl je vytvořit PR strategii, která bude ušitá přímo na míru dle potřeb firmy. Prvním krokem k úspěchu je ozvat se a nebát si říct o pomoc.

Co s dětmi na svatbě?

Co s dětmi na svatbě?

Plánujete svatbu a už teď víte, že tam budete mít spoustu dětí? Otázkou je, jak zabavit děti na svatbě? Máme pro Vás skvělé řešení! Zajistíme Vám svatební dětský koutek a postaráme se o Vaše děti.

Velikonoční tradice

Velikonoční tradice

K Velikonocům patří i spousta lidových tradic, symbolů a zvyků. Jedním z nejvíce typických symbolů pro Velikonoce je „pomlázka“, která se plete nejčastěji z vrbových proutků. Muži šlehají ženy, aby byly zdravé a mladé.

Příběh fotokoutku

Příběh fotokoutku

Fotokoutky se staly velkým fenoménem na firemních akcích, plesech, svatbách a na dalších akcích. Oblíbily se zejména proto, že nabízí okamžitý tisk fotografií, které budete mít jako krásné vzpomínky.

Co by měla splňovat hosteska? 

Co by měla splňovat hosteska? 

Před vzhledem upřednostňují agentury v první řadě komunikační schopnosti, které jsou pro tuto práci nezbytnou vlastností hostesky, při oslovování návštěvníků, propagaci firmy a další.

Stmelujte a rozvíjejte tým

Stmelujte a rozvíjejte tým

Budujte, stmelujte a rozvíjejte váš tým. Téma a podmět k teambuildingu může mít každá firma odlišný. Akce může mít charakter k produktům a významu firmy, kde se do programu zařadí doprovodný a poučný program.

Spolupracovali jsme s